POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov

Spoločnosť KRUŽÍK s. r. o., ktorá na trhu pôsobí viac ako štvrťstoročie, je dnes už tradičným výrobcom sekčných garážových a priemyselných brán. Bohaté skúsenosti s výrobou a obchodom na domácom a európskom trhu ho radí medzi najväčších domácich výrobcov v tomto odbore. Naša spoločnosť sa v posledných rokoch stále výraznejšie presadzuje aj v európskom meradle a v súčasnosti máme pravidelný odbyt už v 13 európskych krajinách.

Najmodernejšie technológie výroby sekčných garážových brán zaručujú certifikáty TÜV a CSI na všetky výrobky firmy KRUŽÍK s. r. o. a aj certifikát ISO 9001:2015 na systém riadenia kvality. Bezpečnú prevádzku zaručuje prísna európska norma EN 13241-1. Vďaka skúsenostiam a získaným certifikátom dnes naša spoločnosť ponúka a zaručuje najvyššiu kvalitu, bezpečnosť prevádzky, záruku výrobku a vysokú flexibilitu s vyškoleným tímom odborných zamestnancov.

Garážové aj priemyselné brány vyrábame vždy presne na mieru a tým dosahujeme, že každý stavebný otvor je precízne vyplnený. Dokážeme vyrobiť garážové brány na stavebný otvor akéhokoľvek tvaru a rozmeru.

Viac ako 26 rokov pôsobíme na trhu s garážovými a priemyselnými bránami a za túto dobu sme získali bohaté skúsenosti...

Generálny riaditeľ Kružík s. r. o.

Naše certifikáty

Všetky garážové aj priemyselné brány KRUŽÍK sú vyskúšané a certifikované podľa náročných bezpečnostných požiadaviek európskej normy EN 13241-1. Tieto certifikáty sme získali v rámci vlastného certifikačného procesu, čo znamená, že nejde v žiadnom prípade o zakúpené certifikáty. Toto je naša výhoda pri porovnávaní s konkurenciou.


Podporujeme sportovní kluby

Podporujeme

Firma KRUŽÍK s. r. o. podporuje inštitúcie a aktivity v meste a v okolí sídla firmy. Podpora vzdelávania, športových a kultúrnych inštitúcií a akcií väčšinou súvisiacich so záujmami či záľubami majiteľov alebo zamestnancov firmy.

Je to podpora základných a stredných škôl, športových klubov a akcií (tenis, hokej, motošport, cyklistika, futbal), kultúrnych akcií konajúcich sa v Kroměříži - aktuálne Letná hudobná akadémia Kroměříž spojená s festivalom Hudobný Kroměříž.

Dôležitá je aj podpora v sociálnej a zdravotnej oblasti, ktorá smeruje do Sociálnych služieb mesta Kroměříž.