POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov
posuvná vrata 2posuvná vrata 3posuvná vrata 4

Posuvné garážové brány

  • Možnosť čiastočného otvorenia
  • Prejazdná výška ostáva zachovaná
  • Luxusné hliníkové kovanie
  • Vždy presne na mieru

Posuvné garážové brány sú zaujímavou alternatívou ku klasickým sekčným, dvojkrídlovým alebo rolovacím garážovým bránam. Posuvné garážové brány je možné otvoriť aj len čiastočne pre pohodlný prechod osôb a ušetriť tak nemalé náklady na energie. Inštaláciou posuvnej garážovej brány sa nezníži prejazd na výšku.

DOPYT NA POSUVNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

MOŽNOSTI PREVEDENIA

PREVEDENIE LAMELA

Garážová brána s designom lamela je predstaviteľom klasického designu a je tradičným a pôvodným typom garážových brán. Vďaka jasným líniám sa hodí ku každému typu domu a omietky. Lamelové garážové brány sú štandardne dodávané v bielej farbe s povrchom woodgrain, stucco alebo hladkým. Na želanie zákazníka je možnosť použiť akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL alebo potlač DURA PRINT. Použitie lamely s hladkým povrchom umožňuje aplikáciu technológie kašírovania panelu, čo výrazne rozširuje ponuku imitácií dreva a farebných odtieňov.

GALÉRIA DEKOROV

PREVEDENIE KAZETY

Kazetové garážové brány sú dlhé roky v obľube pre svoj charakteristický vzhľad, ktorý doplňuje architektúru Vášho domu. Predstavuje klasický design a sú najvhodnejším typom pre použitie dekoratívneho presklenia. Sú dodávané vždy v štruktúre dreva woodgrain a to ako v štandardnej bielej, tak pre voľbe farby podľa RAL aj potlače DURA PRINT.

GALÉRIA DEKOROV

design garážových vrat kazeta (barva bílá)design garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub)design garážových vrat kazeta, okénka s dekorační sadoudesign garážových vrat kazeta (imitace dřeva zlatý dub) s integrovaným vstupem

GARÁŽOVÁ BRÁNA DRÁŽKA

Garážové brány so stredovou drážkou sú stále vyhľadávaným predstaviteľom moderného designu garážových brán. Ich prednosťou je praktickosť a jednoduchosť. Stredová drážka vytvorí opticky jasné a pravidelné línie a tým doplňuje moderný design Vášho domu. Na panel so stredovou drážkou, ktorý je buď hladký alebo so štruktúrou woodgrain, sa dá aplikovať široká škála farieb podľa vzorkovníka RAL alebo potlač DURA PRINT. Garážové brány so stredovou drážkou sa výborne hodia pre použitie technológie kašírovania. Pri výbere, ktorejkoľvek imitácie dreva alebo farebnej fólie je panel vždy hladký.