POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov
sekční průmyslová vrata 4sekční průmyslová vrata 5sekční průmyslová vrata 6

Sekčné priemyselné brány

  • Široká škála farieb bez príplatku
  • Rôzne druhy kovania pre rôzne objekty
  • Výroba vždy presne na mieru
  • Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti

V našej ponuke nájdete oceľové a hliníkové sekčné garážové brány. Oceľové sekčné garážové brány sa vyznačujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Prevedenia tohto typu sekčných garážových brán ponúkame v niekoľkých štandardných farbách bez príplatku. Hliníkové celopresvetlené sekčné garážové brány sa používajú predovšetkým v moderných presklených objektoch, ako sú autosalóny. Na želanie Vám vyrobíme všetky sekčné garážové priemyselné brány v akejkoľvek farbe podľa palety RAL alebo s akoukoľvek potlačou DURA PRINT.

DOPYT NA SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

MOŽNOSTI PREVEDENIA

OCEĽOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY BASE+

Priemyselné garážové brány Base+ sú určené predovšetkým pre priemyselné a skladové objekty. Garážové brány sa vyznačujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Ich konštrukcia vychádza z požiadaviek na čo najvyššiu pevnosť, odolnosť a ľahkú a bezpečnú manipuláciu. Prevedenie plných sekcií je štandardne v obľúbenom designe lamely v bielej, striebornej, šedej, metalickej, červenej, modrej, zelenej, antracitovej alebo hnedej farbe. Na prianie je samozrejme možné vyrobiť tieto garážové brány v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL.

RAL9006
RAL9007
RAL5010
RAL 3000
RAL8014
RAL 6005
RAL7016

UKÁŽKY REALIZÁCII

Průmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata BASE+ s vratovým těsněnímPrůmyslová vrata s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s prosklennou sekcíPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designemPrůmyslová vrata s individuálním designem

HLINÍKOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY ALU+

HLINÍKOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY ALU+ ponúkajú veľkorysé riešenia pri stavbe či adaptácií priemyselných objektov s požiadavkami na výrazné presvetlenie interiéru.

Pri využití kvalitných materiálov sa ľahkosť a elegancia zlúči s pevnosťou a stabilitou. Bezpečnosť na základe vizuálneho kontaktu a maximálna odolnosť proti korózii sú samozrejmosťou u tohto typu garážovej brány.

UKÁŽKY REALIZÁCII

Hliníková vrataHliníková vrataHliníková vrata

GARÁŽOVÁ BRÁNA DESIGN DRÁŽKA

Hliníkové priemyselné garážové brány s maximálnym presvetlením umožňujú ako z exteriéru ukázať to, čo stojí za to pozrieť v interiéri, poprípade prispôsobiť vzhľad garážovej brány k vonkajšiemu plášťu budovy takým spôsobom, že je takmer nemožné rozoznať, že ide o garážovú bránu. Tento variant sa výborne hodí napr. do autosalónov. Na prianie je možné mať presvetlenie v mliečnej farbe alebo vyrobiť garážovú bránu v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL. Garážové brány s maximálnym presvetlením do 3000 mm šírky sú bez zvislej priečky, od 3001 mm do 5000 mm sú z bezpečnostného dôvodu uprostred rozdelené jednou zvislou priečkou.

UKÁŽKY REALIZÁCII

Hliníková vrata s integrovaným vstupemHliníková vrataHliníková vrata

INTEGROVANÉ VSTUPNÉ DVERE A PRESKLENIE

Integrované vstupné dvere u priemyselných garážových brán významne šetria náklady na energie, lebo umožňujú vstup do haly bez nutnosti otvárať celú garážovú bránu. Samozrejmosťou je ich farebná totožnosť s garážovou bránou. Vstupné dvere môžu byť doplnené dverovým samozatváračom, istením proti pohybu garážovej brány pri otvorených dverách, panikovým kovaním a ďalším príslušenstvom. Vstupné dvere je možné vyrobiť buď s klasickým prahom o výške 105 mm alebo 150 mm podľa veľkosti garážovej brány alebo s nízkym prahom o výške menej než 30 mm

Oceľové garážové brány môžu byť doplnené presvetľovacími panelmi v rôznej konfigurácii.

Ukázky realizací

Hliníková vrata ALM plus integrovaný vstupPrůmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata s 1 prosklennou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata se vstupem a prosklennou sekcí

PRÍSLUŠENSTVO

OKNO K PRIEMYSELNÝM GARÁŽOVÝM BRÁNAM
OKNO K PRIEMYSELNÝM GARÁŽOVÝM BRÁNAM

637x334mm, čierny rámček

OKNO K PRIEMYSELNÝM GARÁŽOVÝM BRÁNAM VAR. 2
OKNO K PRIEMYSELNÝM GARÁŽOVÝM BRÁNAM VAR. 2

665x345mm, čierny rámček

MADLO PRE PRIEMYSELNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
MADLO PRE PRIEMYSELNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Čierne obojstranné

MADLO PVC VEĽKÉ ZAPUSTENÉ
MADLO PVC VEĽKÉ ZAPUSTENÉ

Čierne veľké zapustené

Katalógy

TECHNICKÉ ÚDAJE