POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov
Vchodové dveře řady NEREZ

Vchodové hliníkové dvere s dverovými výplňami

  • Vždy presne na mieru
  • Široká ponuka prevedení a doplnkov
  • Výborné tepelno-izolačné vlastnosti
  • Kvalitná hliníková zárubňa zaručuje dlhú životnosť dverí

Vyberajte vchodové hliníkové dvere zo širokej škály prevedení, designov a farieb. Všetky vchodové aj vedľajšie dvere vyrábame vždy presne na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Zárubne vchodových dverí sú s prerušeným tepelným mostom so stavebnou hĺbkou 80 mm alebo dokonca 95 mm a vyznačujú sa výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Výplne používame buď hliníkové s XPS jadrom alebo HPL výplne v rôznych hrúbkach. Samozrejme Vám však na prianie vyrobíme tiež vchodové dvere celé presklené alebo s bočnými a hornými svetlíkmi.

DOPYT NA TIETO DVERE

MOŽNOSTI PREVEDENIA

VCHODOVÉ DVERE RADY NEREZ DESIGN

Vchodové dvere s exteriérovými hliníkovými a HPL výplňami modelovej rady NEREZ design sú vybavené nerezovými rámčekami hrúbky 1,2 - 1,5 mm, ktoré sú nalepené na výplň a môžu byť presklené. Dvere ďalej môžu mať ďalšie dekoratívne nerezové prvky, ktoré sú buď nalepené alebo zafrézované do povrchu výplne.

Vchodové dveře řady NEREZVchodové dveře P1Vchodové dveře P12Vchodové dveře P29Vchodové dveře P35Vchodové dveře P38

VCHODOVÉ DVERE RADY KLASIK

  • Vždy presne na mieru
  • Kvalitná hliníková zárubňa zaručuje dlhú životnosť dverí
  • Široká ponuka prevedení a doplnkov

Vchodové dvere s exteriérovými HPL výplňami modelovej rady KLASIK sú osadené okienkami rôznych tvarov, ktoré môžu byť zasklené niekoľkými typmi ornamentálnych skiel podľa výberu zákazníka. Za príplatok je možné ich vybaviť bezpečnostným sklom. Môžu byť dodávané vo farbách vzorkovníka RAL alebo s fóliou imitujúcou rôzne dekory dreva. Vchodové dvere je možné vybaviť ľubovoľným príslušenstvom podľa vlastného výberu (kovanie, rôzne dekory skla, samozatvárač apod.).

Vchodové dveře KlasikVchodové dveře K104Vchodové dveře K113