POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov
dvoukřídlá garážová vrata 1dvoukřídlá garážová vrata 2web 17

Dvojkrídlové garážové brány

  • Kvalitné hliníkové profily aj s prerušeným tepelným mostom
  • Pánty nastaviteľné v 3 osiach
  • Montáž je možná aj bez ostenia a nadpražia
  • Možnosť použitia presklenia izolačným dvojsklom s rôznymi dekormi

Dvojkrídlové garážové brány s prerušeným aj s neprerušeným tepelným mostom predstavujú zaujímavú alternatívu ku klasickým sekčným, rolovacím alebo posuvným garážovým bránam. Sú ideálne do garáže s minimálnym ostením a nadpražím. Montáž dvojkrídlových garážových brán prebieha vždy do otvoru. Dvojkrídlové garážové brány je možné doplniť svetlíkom alebo použiť zasklenie pomocou hliníkového priečnika.

ŽIADAŤ PONUKU NA GARÁŽOVÚ BRÁNU

MOŽNOSTI PREVEDENIA

Dvojkrídlové garážové brány s prerušeným tepelným mostom

Dvojkrídlové garážové brány s prerušeným tepelným mostom sú zaujímavou novinkou v našej ponuke, ktoré ponúkame ako alternatívu k sekčným, posuvným alebo rolovacím garážovým bránam. Sú ideálne pre garáže, kde je minimálne ostenie a nadpražie. Ako všetky garážové brány vyrábané spoločnosťou KRUŽÍK s. r. o., aj dvojkrídlové garážové brány sú vyrobené presne na mieru.

K výrobe dvojkrídlových garážových brán sú vždy použité nastaviteľné pánt, ktoré zaisťujú dokonalé vyváženie garážovej brány s ich zárubňou. Dvojkrídlové garážové brány sú vždy vybavené nízkym prahom, čím je dosiahnutá vyššia stabilita celej konštrukcie. Masívna hliníková konštrukcia s prerušeným tepelným mostom zaručuje dlhú životnosť týchto garážových brán a výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Hliníková zárubňa je rovnako výrazným designovým prvkom týchto garážových brán. Ponúkame možnosť zaujímavých farebných kombinácií zárubne a výplne, čo umožňuje presne zladiť garážovú bránu s fasádou domu alebo s niektorým jeho prvkom.

Samozrejmosťou je možnosť výberu z takmer tri tisíc farieb, z viac ako päťdesiatich imitácií dreva a farebných fólií, ktoré sú na panely nanášané pomocou špeciálnej metódy kašírovaním. Ako výplň je možné použiť akýkoľvek typ panelu a aj väčšinu príslušenstva ako u sekčných garážových bránach.

Novinkou je možnosť pre všetky typy dvojkrídlových garážových aj vedľajších dverí použiť pre presklenie izolačné dvojsklo s rôznymi dekormi.

UKÁŽKA REALIZÁCIÍ

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

Dvojkrídlové garážové brány s neprerušeným tepelným mostom

Dvojkrídlové garážové brány s neprerušeným tepelným mostom sú klasickým typom dvojkrídlových garážových brán. V porovnaní s dvojkrídlovými garážovými bránami s prerušeným tepelným mostom majú samozrejme horšie tepelno-izolačné vlastnosti, ich výhodou je však nižšia cena. Taktiež ako dvojkrídlové garážové brány s prerušeným tepelným mostom sú aj tieto dvojkrídlové garážové brány vyrábané vždy presne na mieru, majú nastaviteľné pánty, nízky prah, ktorý spevňuje celú konštrukciu a masívnu hliníkovú zárubňu, ale s neprerušeným tepelným mostom. Môže sa samozrejme použiť väčšina príslušenstva ako u sekčných garážových bránach alebo si vybrať akúkoľvek imitáciu dreva, farebnú fóliu z rozšíreného vzorkovníka farieb podľa vlastného želania.

Montáž oboch typov dvojkrídlových garážových brán sa vykonáva vždy do otvoru. Z tohto dôvodu nie je treba žiadné ostenie a pre prevedenie bez elektrického pohonu ani nadpražie. Pri použití elektrického pohonu je nutnosť nadpražie aspoň 50 mm. Pre variantu s elektrickým pohonom sú používané rovnaké pohony ako u sekčných garážových bránach. Panely v garážových bránach sú štandardne umiestnené vodorovne, pre zvislé umiestnenie je potrebná individuálna konzultácia. Oba typy dvojkrídlových garážových brán môžu byť otvárané do interiéru aj exteriéru, ale v prípade otvárania do interiéru len bez elektrického pohonu.

UKÁŽKA REALIZÁCIÍ

Dvoukřídlá vrata s panely design hladký, vodorovné uspořádání, imitace dřeva cherry amarettoDvoukřídlá vrata s panely design lamelaDvoukřídlá vrata s hladkými panely a prosvětlenímDvoukřídlá vrata s hladkými panely

PRÍSLUŠENSTVO

OKNO ŠTVORCOVÉ DO SEKCIE 290 X 290 MM
OKNO ŠTVORCOVÉ DO SEKCIE 290 X 290 MM

Okno štvorec - leštený hliník, 290 x 290 mm, dvojité akrylátové presvetlenie

OKNO OKRUHLÉ DO SEKCIE PR. 290 MM
OKNO OKRUHLÉ DO SEKCIE PR. 290 MM

Okno okrúhle - leštený hliník, pr. 290 mm, dvojité akrylátové presvetlenie

OKNO okrúhle DO SEKCIE PR. 330 MM
OKNO okrúhle DO SEKCIE PR. 330 MM

Okno okrúhle - nerez pr. 330 mm, jednosklo číré

OKNO OBDĹŽNIK DO SEKCIE 1000 X 170 MM
OKNO OBDĹŽNIK DO SEKCIE 1000 X 170 MM

Okno obdĺžnik - leštený hliník, 1000 x 170 mm, dvojité akrylátové presvetlenie

OKNO OBDĹŽNÍKOVÉ DO SEKCIE 488 X 322 MM
OKNO OBDĹŽNÍKOVÉ DO SEKCIE 488 X 322 MM

Okno obdĺžnik, leštený hliník, 488 x 322 mm, dvojité akrylátové presvetlenie

OKNO OBDĹŽNÍKOVÉ DO SEKCIE 600 X 170 MM
OKNO OBDĹŽNÍKOVÉ DO SEKCIE 600 X 170 MM

Okno obdĺžnik, leštený hliník, 600 x 170 mm, dvojité akrylátové presvetlenie

Katalógy