POPREDNÝ VÝROBCA GARÁŽOVÝCH
A PRIEMYSELNÝCH BRÁN
Prihlásenie pre obchodných partnerov
vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 1

Vedľajšie garážové dvere

  • Designovo zladené s garážovými dverami
  • Vyrobené vždy presne na mieru
  • Možnosť presklenia izolačným dvojsklom s rôznymi dekormi
  • Masívna hliníkový zárubňa s nastaviteľnými pántmi v 3 osiach

Vyrobíme Vám vedľajšie dvere presne na mieru podľa Vašich potrieb. Vyberte si z ponuky designov, farieb, potlače DURA PRINT alebo farebných fólií. Na Vaše želanie sa môže použiť aj plné alebo čiastočné presklenie vedľajších dverí, presvetlenie alebo nerezový dekór. Vedľajšie dvere sú vždy vzhľadovo dokonale zladené s garážovými bránami a stanú sa tak elegantným doplnkom Vašej garáže.

DOPYT NA TIETO DVERE

MOŽNOSTI PREVEDENIA

VEDĽAJŠIE GARÁŽOVÉ DVERE S PRERUŠENÝM TEPELNÝM MOSTOM

Vedľajšie dvere s prerušeným tepelným mostom sú vždy vzhľadovo rovnaké s Vašou garážovou bránou. Dokážeme ich vyrobiť presne na mieru, v akomkoľvek designe, farbe, potlačiť technológiou DURA PRINT alebo kašírovať ľubovoľnou imitáciou dreva a farebnou fóliou. Je samozrejme možné použiť aj plné alebo čiastočné presklenie aj nerezový dekór, čím sa vedľajšie dvere stanú elegantným doplnkom Vašej garáže.

Vďaka masívnej hliníkovej zárubni s prerušeným tepelným mostom majú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Tak isto ako dvojkrídlové garážové brány sú vždy vybavené nízkym prahom, čím je dosiahnutá vyššia stabilita celej konštrukcie. Masívna hliníková konštrukcia s prerušeným tepelným mostom a nastaviteľnými pántmi zaručuje dlhú životnosť týchto vedľajších dverí.

Spoločnosť KRUŽÍK s. r. o. je prvým českým výrobcom garážových brán, ktorý začal vyrábať vedľajšie dvere a dvojkrídlové garážové brány s prerušeným tepelným mostom.

vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 1vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem 2Vedlejší garážové dveře s přerušeným tepelným mostem

VEDĽAJŠIE GARÁŽOVÉ DVERE S NEPRERUŠENÝM TEPELNÝM MOSTOM

Vedľajšie dvere s neprerušeným tepelným mostom sú tradičným typom vedľajších dverí. Vďaka neprerušenému tepelnému mostu majú samozrejme horšie tepelno-izolačné vlastnosti. Ich výhodou je však nižšia cena.

Takisto ako vedľajšie dvere s prerušeným mostom sú aj tieto dvere vyrábané vždy presne na mieru, majú nastaviteľné pánty, nízky prah, ktorý spevňuje celú konštrukciu a masívnu hliníkovú zárubňu. Dá sa samozrejme použiť väčšina presklenia ako u sekčných garážových bránach alebo si z našej širokej ponuky vybrať akúkoľvek farbu, potlač DURA PRINT, imitáciu dreva aj farebnú fóliu. Obidva typy vedľajších dverí sa montujú vždy do otvoru a môžu byť otvárané von aj dnu.

Vedľajšie dvere sa však nepoužívajú len u garážových bránach. Naopak, vedľajšie dvere, ktoré majú identický vzhľad s garážovou bránou, sú veľmi vhodným a elegantným variantom umožňujúcim oddeliť pohyb osôb a vozidiel v priemyselných objektoch. Aj u priemyselných garážových bránach je pochopiteľne zachovaná možnosť použitia rôznych typov presklenia a ďalších doplnkov.

garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 1garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 2garážové dveře s nepřerušeným tepelným mostem 3

Katalogy